Fryzjer Warszawa cennik

Mogłoby się wydawać, że fryzjer Warszawa cennik nie jest na każdą kieszeń. Jednak jak się za chwilę przekonacie wcale tak nie jest. Okazuje się, że fryzjer Warszawa cennik zawiera ciekawe propozycje zabiegów, w dodatku za naprawdę rozsądną cenę. Usługi takie jak strzyżenie, modelowanie czy farbowanie to żadna nowość. Artykuł poświęcimy zabiegom pielęgnacyjnym, które odmienią Twoje włosy, a także dokładnie prześwietlimy fryzjer Warszawa cennik, po to byś miała peny obraz usług.

Fryzjer Warszawa cennik – oto zabiegi, na które możesz liczyć

- Assouplissant – zabieg polegający na zmiękczeniu włosów poprzez nadanie im delikatnego skrętu bez dodania objętości. Pasma włosów nakręca się na wałki na całej ich długości, po czym utrwala specjalnym płynem. Zabieg przeznaczony dla włosów słabo podatnych na układanie. Cena: około 95 zł.
- Babyliz – skręcanie włosów na całej ich długości przy użyciu lokówki do włosów. Pasemka o szerokości 1 – 1,5 cm należy kolejno nawijać na odpowiedniej grubości lokówkę. Efekt powinien utrzymać się do pierwszego mycia. Cena: 30 – 115 zł (w zależności od długości włosów).
- Frisette – grube pasma włosów należy nawinąć na małe papiloty, następnie zwilżyć płynem do trwałej, po czym utrwalaczem. Jeśli zabieg zostanie wykonany profesjonalnie, włosy będą lekkie, a fryzura elastyczna. Cena: około 95 zł.
- Gonflette – zabieg, który nada włosom objętość już od nasady. Nie powoduje skrętu ani fal. Włosy nawija się na wałki od połowy ich długości aż do nasady, następnie należy zastosować utrwalacz. Cena: około 95 zł.
Pizzicata – zabieg dający efekt mocno skręconych włosów, do zabiegu wykorzystuje się klipsy fryzjerskie, modne właściwie w każdym sezonie. Cena: 115 – 140 zł.
- Headlines – zabieg przeciwdziałający przyklapniętym włosom, sięgającym karku (długość włosów do 15 cm). Specjalna stylizacja ma nadać włosom objętość, delikatność i elastyczność. Nie tworzy loków, a jedynie lekkie fale. Cena: 50 – 100 zł.
- Relax – zabieg polegający na prostowaniu i wygładzaniu włosów skłonnych do falowania lub lekko kręcących się, do zabiegu wykorzystuje się specjalny krem oraz utrwalacz. Efekt zazwyczaj utrzymuje się przez 4 – 6 tygodni. Cena: około 95 zł.
- Restructurant – zabieg, który odżywi i poprawi strukturę Twoich włosów. Na włosy nakłada się gotową maskę, a po zmyciu jej działanie należy utrwalić specjalnym płynem. Cena: około 50 zł.
- Stagnola – zabieg, polegający na skręcaniu włosów przy użyciu folii aluminiowej i żelazka fryzjerskiego. Włosy pozostają proste tylko u nasady. Cena: 115 – 150 zł.
- Strate-on – daje efekt mocnej trwałej, zabieg prostujący bardzo kręcone włosy. Nie poleca się go do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Cena: 120 – 130 zł.
- Triactive EFX – innymi słowy trwałe prostowanie włosów. Nakłada się na nie specjalny krem, jednocześnie prostując (wyciągając włosy). Po dokładnym zmyciu preparatu nanosi się na nie utrwalacz. Efekt utrzymuje się około 6 – 8 tygodni, po upływie tego czasu trzeba wyprostować odrastające włosy. Cena: 170 – 230 zł.
- X-Tenso – zabieg mający na celu długotrwałe wygładzenie włosów kręconych lub trudnych w ułożeniu, przeznaczony także do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Cena: 150 – 220 zł.

Jak widać fryzjer Warszawa cennik nie jest zbyt wygórowany, jeśli wziąć pod uwagę efekt zabiegów i czas ich utrzymania się.

Dodaj komentarz